Iletişim - DestekHosting ve internet sistemlerinde en önemli faktörlerden biri de teknik destek servisimizdir.
7 gün 24 saat bize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Webmail WebMailimiz ile Email'lerinize her an ve her yerden çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 


Net Alanı olarak bizler, her web tasarımını bir proje olarak nitelendirerek aşağıdaki adımlardan oluşan bir yol takip ederiz.

Öncelikle tüm müşterilerimizi, Internet'ten nasıl ve hangi yöntemlerle en ekonomik şekilde yarar sağlayacakları, nasıl en yüksek faydayı elde edebilecekleri konusunda bilgilendirirken, çalışma konuları, sektörü, ürünleri ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi ediniriz. Bu toplantı sonucu, izlenecek internet politikası belirlenmiş olur.

Vereceğimiz hizmetlere ilişkin konuların belirlenmesi ve ardından prensip anlaşması ile birlikte, müşterimizin kurumsal kimliği, vizyonu, hedefleri; önerilerimiz ve müşterimizin talebi ile saptanan internet politikası doğrultusunda web sitesinin içeriğini birlikte tespit eder, müşterimizden web sitesinde kullanılabilecek her türlü görsel malzeme ve basılı bilgiyi teslim alırız.

Web sitesinin içeriğinin belirlenmesi ve web sitesi tasarımında kullanılabilecek görsel malzemenin (basılı fotoğraf, dia, broşür, katalog vb.) bilgisayar ortamına taşınması ile birlikte, tüm bu öğeleri birleştirerek web sitesinin altyapısının oluşturulması için ön çalışmayı başlatırız.

Bir web sitesinin en önemli unsuru olan ve web sitenize ulaşan Internet kullanıcılarının site içinde kaybolmadan, istedikleri bilgiye hemen ulaşmalarını sağlayacak dolaşım (navigasyon) altyapısını kurar, kullanılacak teknolojiyi belirler, test eder, bu altyapıda kullanılabilecek görsel malzemenin seçimini yaparız.

Eğer elektronik ortama taşınan ve web sitenizde kullanılması planlanan görsel malzeme, amaçlanan görsel/işlevsel bütünlük ile uyumsuz ya da kurduğumuz navigasyon altyapısı için yeterli değil ise, proje başlangıcında belirlenen internet politikanıza, şirket vizyonunuza, ürün, hizmet ve servislerinize uygun yeni navigasyon araçlarının (düğmeler, menüler vb.) ve diğer grafiksel öğelerin (arka plan, zemin, grafik çalışma, ikon, fotoğraf vb.) kullanım amacına en uygun tasarımlarını, en uygun teknoloji ile üretiriz.

Web sitenizin ve sayfalarının HTML programla dili ile üretilmesi sırasında ve öncesinde gözlemlediğimiz, sürekli kontrol ettiğimiz bir başka ayrıntı ise her sayfanın en kısa sürede İnternet kullanıcılarına görüntülenmesini sağlamaktır. Bunun için web sayfalarınızda yer alan grafik öğelerin optimize edilmiş formatta kullanılarak hızlı yüklenmesini sağlar, sayfalarınızın gereksiz HTML yazılım kodları ile doldurularak yavaş yüklenmesinin önüne geçeriz.

Sözleşme koşullarına uygun olarak üretilen ve ara aşamalarında onayınız alınıp, kontrolleri tamamlanmış olan web siteniz, yalnızca sizin ulaşabileceğiniz bir Internet adresinde, gerçek Internet koşullarında incelemenize sunulur ve "yayınlanabilir" talimatınız ile Internet üzerinde bulunması gereken adrese taşınarak teslim edilir.

Net Alanı, bundan sonraki süreçlerde web sitenizi arama motorlarına kaydederek kullanıcılara ulaşmasını sağlarken, bir yandan da gelişen teknoloji ve sektörel haberleri, sitenizin ziyaretçi sayısını belirten günlük, haftalık ve aylık raporları düzenli periyodlarla tarafınıza ulaştırır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI
www.sevgikupu.com www.derinmavi.net
Sevgi Küpü (Portal) Derin Mavi Platform Haber

Düsseldorf Türk Ticaret Merkezi Moskova Türk Ticaret Merkezi Main Tuna
Interkon Info Expo Main Tuna
Ana Sayfa | Türkiye Hosting | Web Tasarımı | Kullanım Şartları | Ödeme Şartları | Ödeme Bildirim Formu | Iletişim
Copyright © 2005 Netalanı.com. Her Hakkı Saklıdır.