Iletişim - DestekHosting ve internet sistemlerinde en önemli faktörlerden biri de teknik destek servisimizdir.
7 gün 24 saat bize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Webmail WebMailimiz ile Email'lerinize her an ve her yerden çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 

ÖDEME ŞARTLARI

Bütün hesaplar ön ödeme esasına dayanır. Net Alanı'nın bütün hesap ücretlerinde ve hizmet bedellerinde değişik yapma hakkına sahiptir; bununla beraber ön ödeme süresi boyunca bütün fiyatlar sabitlik garantisi altındadır. Ödeme, hesabın açıldığı tarihi takip eden ay veya yıl dönemi için geçerlidir. Müşteriler ön ödeme süreleri dolduğunda yeniden ödemede bulunmaları konusunda bir uyarı maili alabilirler. Hesaplarının devamlılığı için ödemelerde aksama olmaması müşterilerin sorumluluğundadır.

Net Alanı, ödeme ile ilgili sorunların çıkması halinde açılan hesap ve onunla ilişkili hizmetleri derhal askıya alacaktır. İlave olarak, Net Alanı, söz konusu borç temizleninceye kadar diğer hizmetleri de askıya alma hakkına sahiptir. Müşteri, hesabın açıldığı tarihten, iptal talebine kadar ki süre içerisindeki bütün borçlanmalardan sorumludur.

Normal posta ile makbuz yada fatura gönderilmeyecektir. Bütün belgeler satın alma gerçekleştikten kısa süre sonra müşterinin email adresine gönderilecektir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Banka Havalesi/EFT :
Net Alanı banka havalesi veya EFT ile ödeme kabul etmektedir.


BANKA HESAP NUMARALARI


WIN HOSTING İçin Ödeme Hesabı :
Hesap Sahibi : Ramazan Atasorkun
Banka Adı : Finansbank
Şube : Þiþli Þubesi
Hesap No : 15996116

NOT : İşlemlerinizin daha hızlı gerçekleşebilmesi için; ödemeye ilişkin havale yapıldıktan sonra sitemizde yer alan Ödeme Bildirim Formunu doldurmanızı rica ediyoruz.

Ana Sayfa | Türkiye Hosting | Web Tasarımı | Kullanım Şartları | Ödeme Şartları | Ödeme Bildirim Formu | Iletişim
Copyright © 2005 Netalanı.com. Her Hakkı Saklıdır.