Iletişim - DestekHosting ve internet sistemlerinde en önemli faktörlerden biri de teknik destek servisimizdir.
7 gün 24 saat bize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Webmail WebMailimiz ile Email'lerinize her an ve her yerden çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 

SUNUCU KULLANIMI

Kişisel hesaplar sadece sahibi tarafından kullanılabilir. Kişisel hesap sahipleri bu hesaplarını yeniden satamaz ya da bu hesap üzerinde üçüncü şahıs ya da kurumlara web alanı hizmeti sunamazlar. Kişisel ilanlar, reklam banner'ları ve sınıflandırılmış ilanlar bunlardan hariçtir. Müşteriler istedikleri takdirde bizim re-seller paketlerimizin satıcısı olabilirler.

Dizayn Grup, sunucularında aşağıdaki içeriğin bulundurulmasına izin vermez:

Yasa dışı materyaller -
copyright içeren çalışmalar, ticari ses, video ya da muzik dosyaları (mp3, mpeg, mpg, zip files) ve yerel veya genel idari kanun çerçevesinde yasaklanmış olan içerik dosyaları.
Erotik materyaller - her türlü pornografik, erotik resimler, müstehcen içerikli dosyalar. Erotik materyallerin tanımı ve kabulü tamamen Net Alanı'a aittir.
Warez - Korsan yazılımlar, ROMS, emulatorler, phreaking, hacking, şifre kırıcı, IP spoofing vb. yazılımlar. Ayrıca bu tür içerik sahibi sitelere link veren sayfalar.
SPAM - Net Alanı sunucuları kullanılarak yapılan her türlü SPAM mail gönderme eylemi, hesabınızın anında kapanmasına yol açacak ve para iadesi yapılmamasına neden olacaktır. SPAM mail eylemi toplu halde gönderilen her türlü aktiviteyi kapsamaktadır.

Mail gönderilen kişiler sitenize üye olsalar da olmasalar da toplu mail gönderimi her koşulda yasaklanmıştır ve SPAM olarak kabul edilecektir.


HİZMET İPTALİ

Müşteri, dilediği zaman hosting hizmetini email veya telefon ile Net Alanı Hosting ile temasa geçerek iptal ettirebilir.


DİĞER ŞARTLAR

Net Alanı, firmanızın uğrayacağı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Net Alanı sağladığı servisler hakkında hiçbir konuda güvence vermemektedir. Bunun içine, gecikmelerden oluşan veri kayıpları, hatalı teslimat, vb. dahildir. Net Alanı sunduğu poliçeleri istediği anda istediği şekilde değiştirme yetkisine sahiptir.

Müşteri, Net Alanı'nın herhangi bir sunucusuna, sistemine, yazılımına ya da müşterisine zarar vermemeyi veya buna teşebbüste bulunmamayı taahhüt eder. Net Alanı sunucularına virüs yüklemek, verilen hizmetin iptali ve hosting hesabı ile birlikte her türlü özelliklerin iptali ile sonuçlanacaktır.

Ana Sayfa | Türkiye Hosting | Web Tasarımı | Kullanım Şartları | Ödeme Şartları | Ödeme Bildirim Formu | Iletişim
Copyright © 2005 Netalanı.com. Her Hakkı Saklıdır.